preloader

Hizmet Politikamız

Cloudef hizmet standartları ve hizmet politikaları

Cloudef olarak alanımızda en kaliteli hizmeti sağlayan şirket olmak için çalışmaktayız.

Degerli Üyemiz;

Türkiye'nin en güvenli on-line ödeme altyapısına sahip Garanti E-Ticaret Sanal POS sistemini kullanılmaktadır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler hiç bir şekilde şirketimiz personeli tarafından görülmemekte ve sitenin kayıtlarında herhangi bir bilgi istenmemekte / tutulmamaktadır.

Ödeme esnasında Garanti Bankası sistemine yönlendirildiğinizden dolayı bütün ödemeler güvenlik konusunda büyük yatırımlar yapan ve başarıyla yöneten Garanti Bankası güvencesinde olmaktadır

Bilgilerin Alınması ve Kullanımı

Bu gizlilik ilkeleri Earth Telekomünikasyon Bilişim İnt.Ar.Ge.Yaz.Hiz.Tic.Ltd.Şti tarafından, Cloudef.com gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler cloudef.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.
Cloudef.com , kullanıcılarının kendi servisleri kanalı ile gönderdikleri, yayınladıkları bilgileri kontrol ve sansür etmemektedir. Kullanıcılar, Cloudef.com servisleri kullanımı esnasında gerçekleştirecekleri aktivitelerin yasal sonuçlarından dolayı kendileri sorumludurlar.
Sitemizin müşteri veri tabanına kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgileri (isim, adres, telefon, e-posta adresi vb) gibi istenilen tüm bilgiler belirtmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımızın işlemleri için alan adı bilgilerinde, acil durumlarda ve faturanızın teslimatında kullanmaktayız. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanılabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır.
Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır. www.cloudef.com adlı web sitemiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

GÜVENLİK

Ödemeleriniz sırasında optimum güvenliğin sağlanması için, ödeme trafiğini sağlamada "3D Secure" sistemleri kulanmaktayız. Ödemenin gerçekleştirilmesi için gerekli olan bilgiler (Örnek : Kredi kart numarası ) firmamız tarafından saklanmamaktadır. Bu bilgiler aracısız olarak anlaşmalı olduğumuz bankalara aktarılmaktadır. Bilgilerin aktarımı SSL
Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.
Cloudef.com - Earth Telekomünikasyon Bilişim İnt.Ar.Ge.Yaz.Hiz.Tic.Ltd.Şti